SPORTOVNĚ-NAUČNÁ STEZKA „OPEŘENÍ HOSTÉ“

Milí sportovci,

dnes startujeme další pohybově naučnou stezku, tentokrát s názvem "Opeření hosté". Připravili jsme pro Vás 2 varianty - jednu kratší (1km) v Jesenici kolem rybníku Pančáku a druhou delší (5km) z Osnice na Kocandu. Stezky se od sebe liší nejen délkou, ale i některými druhy ptáků. Na jesenické stezce můžete zahlédnout i čerstvá hnízda, která jsme pro Vás objevili, na osnicko-kocandské stezce zase máte možnost potkat mnohem pestřejší škálu ptactva a projít/proběhnout se v překrásné přírodě. Nezapomeňte, že projitím stezky můžete přispět handicapovanému spolužákovi Dominikovi (viz. instrukce v příloze)! Připojujeme se tak k výzvě města
Jesenice "Hýbeme se pro zdraví".

JESENICKÁ STEZKA (klikněte pro více info)

KOCANDA A OSNICE STEZKA (klikněte pro více info)

 

LÉTO S HAZARDEM 2021

 

  
 
 

NÁVOD PRO VYPLNĚNÍ PŘIHLÁŠKY (klikněte zde)

Vítáme Vás na stránkách spolku TS Hazard z.s., který se věnuje zejména pořádání kurzů tanečních stylů Street Dance, Break Dance a baletu. Na našich tanečních lekcích klademe důraz i na všeobecnou tanečně-pohybovou průpravu. Vyučujeme děti a dospělé všech věkových kategorií, tj. od 4 do 99 let. Kromě tanečních kurzů pořádáme i kurzy sportovní gymnastiky. Kurzy provozujeme v Jesenici u Prahy, Psárech, Jílovém u Prahy, Kamenici a Vestci.

Ve školním roce 2020/2021 vstupuje Hazard do své OSMNÁCTÉ sezóny. 

Kromě základních kurzů má TS Hazard z.s.  v Jesenici u Prahy svoje taneční soutěžní soubory kategorie DVK (děti), JVK (junioři) a HVK (mládež a dospělí) pro šikovné a talentované děti, mládež a dospělé. Do souboru přijímáme talentované jedince, kteří mají zájem věnovat se tanci na soutěžní úrovni. Soubory se účastní četných vystoupení a soutěží, kterými reprezentují nejen TS Hazard, ale Jesenici jako obec. 

Poslední sezóny potvrdily, že o tanec a pohyb je v řadách místních dětí velký zájem, což dokazuje naše široká členská základna. Prioritou spolku TS Hazard jsou právě děti z Jesenice, Kamenice a Jílového a jim přilehlých obcí, neboť volno-časových aktivit v tomto místě stále není dostatek a naše děti jsou nuceny za svými koníčky dojíždět daleko do Prahy.

Hlavním cílem TS HAZARD z.s. je zdravý pohyb, který děti maximálně baví!!!

Ing. Hanka Zápotocká
předseda výkonného výboru TS Hazard z.s.

 

SPOLUPRACUJEME:

          

 

 

 

Fotogalerie, Videogalerie
<duben 2021>
poútstčtsone
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
3456789

Zobrazit vše

obrazek

Předchozí    Další