Vážení a milí hazarďáci,

rádi bychom Vám za náš organizační a lektorský tým popřáli krásné Vánoce a šťastný nový rok 2021!

Letošní rok byl pro naše pohybové studio opravdu velmi náročný. Po jarní nestandardní sezóně, kterou jsme tak tak ustáli, přišel podzim a s ním další nestandardní podmínky pro naše fungování. Bohužel již více než ¾ roku nemůžeme vést kurzy, jak bychom si všichni přáli, tedy prezenčně, kontinuálně s cílem dovést děti k závěrečnému představení či k soutěžním choreografiím.

V průběhu podzimu jsme se snažili vymýšlet varianty, jak se zase na trénincích potkat, ale bohužel nám vládní opatření nedávají příliš prostoru se rychlým změnám přizpůsobit, a tak celá naše práce skomírá. Dětem po takto dlouhé době chybí motivace k tréninkům jako takovým, natož tréninkům online. Víme o tom a jsme z této situace upřímně nešťastní.

V tuto chvíli máme za to, že podstatné a nejdůležitější je, aby se naše děti začaly zase co nejdříve hýbat, a to jakkoli. Proto jsme na leden měli připravenou variantu pětičlenných skupinek, které by ve stupni PES 3 mohly trénovat uvnitř a ve stupni PES 4 venku v podobě sportovních tréninků. Jenomže to vypadá, že se Česká republika brzy ocitne spíše ve stupni PES 5, čímž naše už několikáté plány a nový rozvrh padá. Stupeň 5 nám neumožňuje téměř nic kromě individuálních tréninků venku. Proto si netroufáme nyní vystoupit s novým řešením a opět už po několikáté budeme čekat do poslední chvíle, jak se situace vyvine. Každopádně jsme odhodláni v lednu s nějakým řešením přijít, bude-li to jen trochu možné.

Ráda bych zmínila též fakt, že náš spolek dosud nedostal a ani nedostane žádnou finanční kompenzaci, žádné covidové programy se na nás absolutně nevztahují. Bohužel též také nevíme, jak dlouho tuto situaci budeme schopni udržet. Nechceme ale tuto nešťastnou dobu řešit na úkor Vás, jsme si vědomi toho, že i Vy, rodiče, to máte ve svých zaměstnáních těžké a mnozí z Vás bojují o svou existenci stejně jako my. A proto znovu zdůrazňujeme, že o Vaše nevychozené kurzovné nepřijdete. Doufáme, že do konce školního roku lekce za jedno Vámi uhrazené pololetí zvládneme odvést a pokud ne, vyrovnáme se s Vámi. Prosíme Vás ale o trpělivost a vlídné zacházení a třeba i slova povzbuzení. Protože i my musíme být velmi trpěliví a čekat, co přinesou další dny, týdny, měsíce.

Od Ježíška si tedy letos přejeme jediné: Ježíšku, zařiď prosím, aby se děti zase mohly začít hýbat! Dovol nám opět tančit a sportovat. Vždyť přece sám nejlíp víš, jak je pohyb pro všechny, a pro děti zvlášť, důležitý. My Ti na oplátku slibujeme, že se nebudeme flákat a uděláme všechno, co půjde, abychom děti i dospělé zase rozhýbali a vrátili je do tolik potřebné kondice. Víš, jak to je: "Ve zdravém těle, zdravý duch!" Nechceš přece, aby po zemi chodili samí blázni!

S láskou a pokorou,

TS Hazard

 
Termín letního soustředění pro soutěžní týmy je 8. - 15. 8. 2021. Přihlášky a bližší info pošleme, jakmile budou povoleny tábory a soustředění.
 

NÁVOD PRO VYPLNĚNÍ PŘIHLÁŠKY (klikněte zde)

Vítáme Vás na stránkách spolku TS Hazard z.s., který se věnuje zejména pořádání kurzů tanečních stylů Street Dance, Break Dance a baletu. Na našich tanečních lekcích klademe důraz i na všeobecnou tanečně-pohybovou průpravu. Vyučujeme děti a dospělé všech věkových kategorií, tj. od 4 do 99 let. Kromě tanečních kurzů pořádáme i kurzy sportovní gymnastiky. Kurzy provozujeme v Jesenici u Prahy, Psárech, Jílovém u Prahy, Kamenici a Vestci.

Ve školním roce 2020/2021 vstupuje Hazard do své OSMNÁCTÉ sezóny. 

Kromě základních kurzů má TS Hazard z.s.  v Jesenici u Prahy svoje taneční soutěžní soubory kategorie DVK (děti), JVK (junioři) a HVK (mládež a dospělí) pro šikovné a talentované děti, mládež a dospělé. Do souboru přijímáme talentované jedince, kteří mají zájem věnovat se tanci na soutěžní úrovni. Soubory se účastní četných vystoupení a soutěží, kterými reprezentují nejen TS Hazard, ale Jesenici jako obec. 

Poslední sezóny potvrdily, že o tanec a pohyb je v řadách místních dětí velký zájem, což dokazuje naše široká členská základna. Prioritou spolku TS Hazard jsou právě děti z Jesenice, Kamenice a Jílového a jim přilehlých obcí, neboť volno-časových aktivit v tomto místě stále není dostatek a naše děti jsou nuceny za svými koníčky dojíždět daleko do Prahy.

Hlavním cílem TS HAZARD z.s. je zdravý pohyb, který děti maximálně baví!!!

Ing. Hanka Zápotocká
předseda výkonného výboru TS Hazard z.s.

 

SPOLUPRACUJEME:

          

 

 

 

Fotogalerie, Videogalerie
<leden 2021>
poútstčtsone
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
1234567

Zobrazit vše

obrazek

Předchozí    Další