Termín letního soustředění pro soutěžní týmy je 8. - 15. 8. 2021. Přihlášky a bližší info pošleme, jakmile budou povoleny tábory a soustředění.
 
Milí hazarďáci, vážení rodiče,
 
stalo se to, co si nikdo z nás nepřál, od 14. 10.  nemůžeme fyzicky odvézt žádné lekce (taneční, gymnastické, výtvarné). Jsme si vědomi toho, že situace je těžká pro každého z nás. Jak pro nás, taneční a volnočasové centrum, tak pro Vás rodiče a hlavně pro Vás, děti.
 
Ad taneční lekce - v tuto chvíli a po dobu následujích 14 dnů Vám můžeme nabídnout pouze online lekce. Lektoři jednotlivých kurzů/souborů se s Vámi v těchto dnech zkontaktují a domluví, zda máte o tuto formu zájem či na 14 dní přerušíme výuku.   
Považuji za nutné k tomu dodat, že v každé situaci a za každých podmínek se snažíme dělat maximum toho, co jde, s vědomím zodpovědnosti za naše a Vaše zdraví a za to, co děláme. Dělali jsme to tak na jaře při první vlně covidových opatření a děláme to tak i nyní. Je nám jasné, že ne všem vyhovují některá možná řešení, a proto se snažíme vždy se všemi domluvit. Rozhodně nikomu v tuto chvíli nenařizujeme online lekce, jen děláme to, co je zrovna možné. Po zkušenosti z jara s vědomím toho, že někdo tyto lekce vítá, jiný ne. Každopádně chceme tímto přístupem dětem ukázat, že se nikdy nevzdáváme a vždy hledáme v dané situaci všechna možná a rozumná řešení, zkrátka, že "když se chce, tak to jde."
 
Ad gymnastické lekce - u gymnastiky bohužel online lekce nejsou možné z důvodu nutnosti záchran a další fyzické asistence lektora při výuce. Proto musíme na následujících 14 dní přerušit výuku. Zmeškané lekce Vám nahradíme formou nějakého soustředění v rozsahu, v jakém bude třeba. Všem gymnastkám, pokud mají zájem, nabízíme zdarma připojení se na online taneční lekce. Kdo by chtěl zkusit, nechť se nám ozve.
 
Ad výtvarné lekce - taktéž nejsou vhodné online lekce z důvodu nutnosti fyzické přítomnosti lektora při vedení žáka na lekci. Proto musíme na následujících 14 dní přerušit výuku. Zmeškané lekce Vám také pokud možno nahradíme. Všem výtvarníkům taktéž nabízíme zdarma online taneční lekce. Kdo by chtěl zkusit, nechť se nám ozve.
 
Pro všechny kurzy platí, že pokud se nám nepodaří v prvním pololetí všechny lekce nahradit, ponížíme Vám o tyto nenahrazené lekce kurzovné na druhé pololetí.
Zůstaňte s námi, jsme vděční všem, kteří se staví k situaci konstruktivně, a kteří to v této nelehké době nevzdávají a tančí/hýbou se/tvoří s námi dál.
Přejeme všem pevné nervy, zdraví, sílu do nadcházejících náročných dnů,
 
tým TS Hazard

NÁVOD PRO VYPLNĚNÍ PŘIHLÁŠKY (klikněte zde)

Vítáme Vás na stránkách spolku TS Hazard z.s., který se věnuje zejména pořádání kurzů tanečních stylů Street Dance, Break Dance a baletu. Na našich tanečních lekcích klademe důraz i na všeobecnou tanečně-pohybovou průpravu. Vyučujeme děti a dospělé všech věkových kategorií, tj. od 4 do 99 let. Kromě tanečních kurzů pořádáme i kurzy sportovní gymnastiky. Kurzy provozujeme v Jesenici u Prahy, Psárech, Jílovém u Prahy, Kamenici a Vestci.

Ve školním roce 2020/2021 vstupuje Hazard do své OSMNÁCTÉ sezóny. 

Kromě základních kurzů má TS Hazard z.s.  v Jesenici u Prahy svoje taneční soutěžní soubory kategorie DVK (děti), JVK (junioři) a HVK (mládež a dospělí) pro šikovné a talentované děti, mládež a dospělé. Do souboru přijímáme talentované jedince, kteří mají zájem věnovat se tanci na soutěžní úrovni. Soubory se účastní četných vystoupení a soutěží, kterými reprezentují nejen TS Hazard, ale Jesenici jako obec. 

Poslední sezóny potvrdily, že o tanec a pohyb je v řadách místních dětí velký zájem, což dokazuje naše široká členská základna. Prioritou spolku TS Hazard jsou právě děti z Jesenice, Kamenice a Jílového a jim přilehlých obcí, neboť volno-časových aktivit v tomto místě stále není dostatek a naše děti jsou nuceny za svými koníčky dojíždět daleko do Prahy.

Hlavním cílem TS HAZARD z.s. je zdravý pohyb, který děti maximálně baví!!!

Ing. Hanka Zápotocká
předseda výkonného výboru TS Hazard z.s.

 

SPOLUPRACUJEME:

          

 

 

 

Fotogalerie, Videogalerie
<listopad 2020>
poútstčtsone
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Zobrazit vše

obrazek

Předchozí    Další