Zde po rozkliknutí najdete program na květen.

Zde po rozkliknutí program na červen.

Milí mladí hazarďáci a všechny ostatní děti,

protože nám do konce školního roku mnoho času nezbývá, chceme Vám na tuto dobu nabídnout co možná největší volnočasové vyžití, které Vám teď velmi dlouho nebylo dopřáno. Zorganizovali jsme proto pro Vás víkendové akce na květen a červen, na kterých si užijete svých vrstevníků, tance, sportu, tvoření a zábavy. Workshopy povedou naši milí lektoři tance, gymnastiky a výtvarky. Na své si přijdou všechny dětské věkové kategorie (od 4 do 18 let) jak základních, tak soutěžních týmů, ale i děti, které do Hazardu ještě nechodily.

Účast na workshopech není podmíněna členstvím v TS Hazard, srdečně zveme všechny děti! Vše se bude konat na čerstvém vzduchu se zázemím našeho tanečního centra v Jesenici (V Úvoze 105). Na workshop je potřeba se předem přihlásit na mail info@tshazard.cz.

Tento náš projekt mohl vzniknout zejména díky podpoře města Jesenice, které nám na uspořádání finančně přispělo, a tak může být cena za workshopy opravdu symbolická (100 Kč/workshop). Naši hazarďáci si účastí na víkendových workshopech mohou vychodit i své zaplacené kurzovné. Děkujeme Jesenici, že myslí na své nejmladší!

Těšíme se na Vás všechny, tak neseďte o víkendu doma, toho jste si užili dost, a pojďte si s námi zažít zábavu, pohyb, kamarády! Protože hurá, konečně se něco děje!


Zde po rozkliknutí najdete program na květen, červnový bude následovat v průběhu května.


DĚTEM TŘIKRÁT ZDAR! :-D

 

Milí hazarďáci,

s radostí Vám dáváme na vědomost, že od příštího pondělí 3. 5. spouštíme konečně tréninky. Vzhledem k tomu, že vládní nařízení nám je umožňují jen venku, počítejte prosím s tím. V Psárech budou probíhat na volnočasovém hřišti nad školní jídelnou, v Kamenici  a Jesenici hledáme a řešíme prostory. Kurzy v MŠ budou spuštěny dle rozvolnění a vpuštění všech dětí do školek, do té doby nabídneme tréninky venku. Kurzy latiny řešíme individuálně. Gymnastiky (netýká se gymnastiky mini) se budou konat na workoutovém hřišti Ořechová (Jesenice), výtvarky řešíme též, přijdeme s nějakým řešením....Již brzy :-).

Od května plánujeme též víkendové delší sportovní programy pro jednotlivé věkové kategorie, v létě příměstské tábory a pohybové lekce, taneční tábor a soustředění.

Počítejte s tím, že pojedeme do konce června, naší prioritou je nabídnout dětem co nejširší škálu možností, jak se zase hýbat a také, jak si vychodit zaplacené kurzovné. Vše Vám během tohoto týdne rozešleme, usilovně pracujeme na tvorbě rozvrhu. Je možné, že časy a dny se oproti původnímu rozvrhu budou lišit.

Sportu zdar!

tým TS Hazard

 

SPORTOVNĚ-NAUČNÁ STEZKA „OPEŘENÍ HOSTÉ“

Milí sportovci,

dnes startujeme další pohybově naučnou stezku, tentokrát s názvem "Opeření hosté". Připravili jsme pro Vás 2 varianty - jednu kratší (1km) v Jesenici kolem rybníku Pančáku a druhou delší (5km) z Osnice na Kocandu. Stezky se od sebe liší nejen délkou, ale i některými druhy ptáků. Na jesenické stezce můžete zahlédnout i čerstvá hnízda, která jsme pro Vás objevili, na osnicko-kocandské stezce zase máte možnost potkat mnohem pestřejší škálu ptactva a projít/proběhnout se v překrásné přírodě. Nezapomeňte, že projitím stezky můžete přispět handicapovanému spolužákovi Dominikovi (viz. instrukce v příloze)! Připojujeme se tak k výzvě města
Jesenice "Hýbeme se pro zdraví".

JESENICKÁ STEZKA (klikněte pro více info)

KOCANDA A OSNICE STEZKA (klikněte pro více info)

 

LÉTO S HAZARDEM 2021

 

  
 
 

NÁVOD PRO VYPLNĚNÍ PŘIHLÁŠKY (klikněte zde)

Vítáme Vás na stránkách spolku TS Hazard z.s., který se věnuje zejména pořádání kurzů tanečních stylů Street Dance, Break Dance a baletu. Na našich tanečních lekcích klademe důraz i na všeobecnou tanečně-pohybovou průpravu. Vyučujeme děti a dospělé všech věkových kategorií, tj. od 4 do 99 let. Kromě tanečních kurzů pořádáme i kurzy sportovní gymnastiky. Kurzy provozujeme v Jesenici u Prahy, Psárech, Jílovém u Prahy, Kamenici a Vestci.

Ve školním roce 2020/2021 vstupuje Hazard do své OSMNÁCTÉ sezóny. 

Kromě základních kurzů má TS Hazard z.s.  v Jesenici u Prahy svoje taneční soutěžní soubory kategorie DVK (děti), JVK (junioři) a HVK (mládež a dospělí) pro šikovné a talentované děti, mládež a dospělé. Do souboru přijímáme talentované jedince, kteří mají zájem věnovat se tanci na soutěžní úrovni. Soubory se účastní četných vystoupení a soutěží, kterými reprezentují nejen TS Hazard, ale Jesenici jako obec. 

Poslední sezóny potvrdily, že o tanec a pohyb je v řadách místních dětí velký zájem, což dokazuje naše široká členská základna. Prioritou spolku TS Hazard jsou právě děti z Jesenice, Kamenice a Jílového a jim přilehlých obcí, neboť volno-časových aktivit v tomto místě stále není dostatek a naše děti jsou nuceny za svými koníčky dojíždět daleko do Prahy.

Hlavním cílem TS HAZARD z.s. je zdravý pohyb, který děti maximálně baví!!!

Ing. Hanka Zápotocká
předseda výkonného výboru TS Hazard z.s.

 

SPOLUPRACUJEME:

          

 

 

 

Fotogalerie, Videogalerie
<červen 2021>
poútstčtsone
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011

Zobrazit vše

obrazek

Předchozí    Další