Jitka Adámková - jitka.adamkova@tshazard.cz

Dovolte, abych se vám krátce představila.  Jmenuji se Jitka Adámková, je mi 33 let. Mám dvě malé děti a bydlím zde v Jesenici. Vystudovala jsem Střední a Vyšší zdravotnickou školu, v současné době končím rodičovskou dovolenou a chystám se dále věnovat své profesi.

Organizovaný pohyb jsem zahájila poměrně v ranném věku přípravkou v oddíle sportovní gymnastiky. Od mala jsem však milovala tanec, a tak sportovní gymnastika zůstala v neregistrované úrovni sportovního oddílu tehdejší tělovýchovné jednoty, kterou jsem doplňovala do cca 15 let tanec, který mi vyplňoval většinu volného času.

Od 5 let jsem tedy začala navštěvovat Základní uměleckou školu (obor tanec), kde jsem absolvovala studium prvního stupně (7 let), druhého stupně  (7 let) včetně studia dospělých (4 roky).  Pod vedením paní Kamily Malé, absolventky pražské konzervatoře, jsme se věnovali jak klasickému baletu, výrazovému i lidovému tanci.

 Kromě toho jsem v 8. a 9. třídě základní školy navštěvovala taneční soubor Bene Třebíč, kde jsme se věnovali zejména skupinovým standartním tancům. Ve své kategorii jsme získali vítězství v oblastních soutěžích, největším úspěchem však bylo získání mistrovství  České republiky ve walzu.

 

 

 

 

 

Fotogalerie, Videogalerie
obrazek
obrazek

Předchozí    Další